Ова е форум каде што можете да најдете новости и се за глумците.Дoбредојдовте и забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Разговори

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
avatar


ПишувањеПредмет: Разговори   Саб Мар 21, 2009 3:21 pm

Како ви се допага серијата?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dusica

avatar


ПишувањеПредмет: Re: Разговори   Саб Мар 28, 2009 2:27 pm

jas ne ja gledam ke mi raqskazete malku?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Разговори
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
All for them :: Теленовели :: El rostro de Analia-
Отиди до: