Ова е форум каде што можете да најдете новости и се за глумците.Дoбредојдовте и забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Новости

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Dijan4e


Новости Empty
ПишувањеПредмет: Новости   Новости Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 2:20 pm

Доколку знаете некоја новост за некоја глумица или пеачка отворете нова тема и поставете ни ја а ние ке ја коментираме
новостите можат да бидат на било кој јазик а ако некој има потешкотии со преведувањето нека побара помош

_________________
Новости 10xu8vs
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Новости
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
All for them :: Холивудски глумици и пеачки :: Новости-
Отиди до: