Ова е форум каде што можете да најдете новости и се за глумците.Дoбредојдовте и забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Предлози

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Dijan4e


Предлози Empty
ПишувањеПредмет: Предлози   Предлози Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 2:14 pm

Тука давајте предлози која глумица или пеачка да ја додадеме доколку сеуште не сме ја додале

_________________
Предлози 10xu8vs
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Предлози
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
All for them :: Холивудски глумици и пеачки :: Предлози-
Отиди до: