Ова е форум каде што можете да најдете новости и се за глумците.Дoбредојдовте и забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 razgovori...

Go down 
АвторПорака
NeSe

NeSe


razgovori... Empty
ПишувањеПредмет: razgovori...   razgovori... Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 12:36 pm

sto mislite za serijava
odvaj cekam da dojde sreda za da ja gledam jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dusica

dusica


razgovori... Empty
ПишувањеПредмет: Re: razgovori...   razgovori... Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 3:16 pm

и јааааа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Dijan4e


razgovori... Empty
ПишувањеПредмет: Re: razgovori...   razgovori... Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 3:23 pm

Леле без оваа серија неможам ја обожавам.Сакам сеа веднаш да биде среда.Едвај чекамм.Јупииии

_________________
razgovori... 10xu8vs
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dusica

dusica


razgovori... Empty
ПишувањеПредмет: Re: razgovori...   razgovori... Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 3:31 pm

ni ja nemozam.iako vo sreda imam pismena i samo za toa ne sakam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
razgovori... Empty
ПишувањеПредмет: Re: razgovori...   razgovori... Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
razgovori...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
All for them :: Теленовели :: Casi Angeles-
Отиди до: