Ова е форум каде што можете да најдете новости и се за глумците.Дoбредојдовте и забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Здраво на сите!!!

Go down 
АвторПорака
Elen4e

Elen4e


Здраво на сите!!! Empty
ПишувањеПредмет: Здраво на сите!!!   Здраво на сите!!! Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 11:20 am

Здраво ја сум Елен4е од Ки4ево имам 12 години и се надевам дека супер ќе си поминувам на форумов. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Dijan4e


Здраво на сите!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Здраво на сите!!!   Здраво на сите!!! Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 11:21 am

Добредојде Елен4е и забавувај се

_________________
Здраво на сите!!! 10xu8vs
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elen4e

Elen4e


Здраво на сите!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Здраво на сите!!!   Здраво на сите!!! Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 11:25 am

Фала Дијан4е Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Dijan4e


Здраво на сите!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Здраво на сите!!!   Здраво на сите!!! Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 11:26 am

Elen4e напиша:
Фала Дијан4е Very Happy
нп Smile

_________________
Здраво на сите!!! 10xu8vs
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
valer4e
Admin
valer4e


Здраво на сите!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Здраво на сите!!!   Здраво на сите!!! Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 12:09 pm

Добредојде елен4е Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
mona

mona


Здраво на сите!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Здраво на сите!!!   Здраво на сите!!! Icon_minitimeПон Мар 23, 2009 7:13 am

dobredojde elence
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Dijan4e


Здраво на сите!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Здраво на сите!!!   Здраво на сите!!! Icon_minitimeПон Мар 23, 2009 7:14 am

mona напиша:
dobredojde elence
мона несмееш да им пожелуваш добредојде на членови кои се дојдени пред тебе

_________________
Здраво на сите!!! 10xu8vs
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe


Здраво на сите!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Здраво на сите!!!   Здраво на сите!!! Icon_minitimeПон Мар 23, 2009 8:16 am

zdravo elence welcome
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dusica

dusica


Здраво на сите!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Здраво на сите!!!   Здраво на сите!!! Icon_minitimeПон Мар 23, 2009 12:19 pm

valer4e напиша:
Добредојде елен4е Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Здраво на сите!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Здраво на сите!!!   Здраво на сите!!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Здраво на сите!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
All for them :: Форум :: Добредојдовте!-
Отиди до: