Ова е форум каде што можете да најдете новости и се за глумците.Дoбредојдовте и забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Разговори

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Dijan4e


Разговори Empty
ПишувањеПредмет: Разговори   Разговори Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 10:17 am

Тука ке разговараме за Ванеса.Па што мислите за неа?

_________________
Разговори 10xu8vs
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe


Разговори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разговори   Разговори Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 12:08 pm

super si e vanessa mn e slatka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dusica

dusica


Разговори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разговори   Разговори Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 3:13 pm

преслатка е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
valer4e
Admin
valer4e


Разговори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разговори   Разговори Icon_minitimeНед Мар 22, 2009 12:22 pm

фала хехе Very Happy

_________________
Разговори N3v9e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Разговори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разговори   Разговори Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Разговори
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
All for them :: Холивудски глумици и пеачки :: Vanessa Hudgens-
Отиди до: