Ова е форум каде што можете да најдете новости и се за глумците.Дoбредојдовте и забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Важна тема: Добредојдовте

Go down 
АвторПорака
valer4e
Admin
valer4e


Важна тема: Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Важна тема: Добредојдовте   Важна тема: Добредојдовте Icon_minitimeЧет Мар 19, 2009 7:04 am

Тука секој нов член нека отвори нова тема и нека ни се представи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Администратор

Администратор


Важна тема: Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Важна тема: Добредојдовте   Важна тема: Добредојдовте Icon_minitimeНед Јун 27, 2010 12:48 pm

Здраво јас се викам Администратор и посетете ја мојата страница: http://makedonija.forummotion.com/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Важна тема: Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
All for them :: Форум :: Добредојдовте!-
Отиди до: