Ова е форум каде што можете да најдете новости и се за глумците.Дoбредојдовте и забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Разговори

Go down 
АвторПорака
valer4e
Admin
avatar


ПишувањеПредмет: Разговори   Пон Мар 23, 2009 3:36 pm

Што милслите за оваа серија, како ви се свиѓа ?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Разговори
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
All for them :: Теленовели :: Un gancho al corazon-
Отиди до: