Ова е форум каде што можете да најдете новости и се за глумците.Дoбредојдовте и забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Разговори

Go down 
АвторПорака
valer4e
Admin
valer4e


Разговори Empty
ПишувањеПредмет: Разговори   Разговори Icon_minitimeПон Мар 23, 2009 3:35 pm

Што мислите за оваа серија, како ви се свиѓа ?

_________________
Разговори N3v9e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Разговори
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
All for them :: Теленовели :: El cuerpo del deseo-
Отиди до: