Ова е форум каде што можете да најдете новости и се за глумците.Дoбредојдовте и забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Предлози

Go down 
АвторПорака
dusica

dusica


Предлози Empty
ПишувањеПредмет: Предлози   Предлози Icon_minitimeНед Мар 22, 2009 9:16 am

овде можете да пишуавате кој глумец/пејач да го додадеме

ама шпански
ја мислам дека може гастон далмау,педро ланзани,николас риера и николас васкез
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Dijan4e


Предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози   Предлози Icon_minitimeНед Мар 22, 2009 9:55 am

лелееееее јас сите тие ги заборавив ццц сеа ке ги додадам

_________________
Предлози 10xu8vs
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dusica

dusica


Предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози   Предлози Icon_minitimeНед Мар 22, 2009 11:53 am

moze i augustin sierra
pa ajde de ke otvoris podforum?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози   Предлози Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Предлози
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
All for them :: Шпански глумци и пеачи :: Предлози-
Отиди до: