Ова е форум каде што можете да најдете новости и се за глумците.Дoбредојдовте и забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Оценете ја А1 телевизијата

Go down 

Оценете ја А1 телевизијата
10
Оценете ја А1 телевизијата I_vote_lcap100%Оценете ја А1 телевизијата I_vote_rcap
 100% [ 1 ]
9
Оценете ја А1 телевизијата I_vote_lcap0%Оценете ја А1 телевизијата I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
8
Оценете ја А1 телевизијата I_vote_lcap0%Оценете ја А1 телевизијата I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
7
Оценете ја А1 телевизијата I_vote_lcap0%Оценете ја А1 телевизијата I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
6
Оценете ја А1 телевизијата I_vote_lcap0%Оценете ја А1 телевизијата I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
Оценете ја А1 телевизијата I_vote_lcap0%Оценете ја А1 телевизијата I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
Оценете ја А1 телевизијата I_vote_lcap0%Оценете ја А1 телевизијата I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
Оценете ја А1 телевизијата I_vote_lcap0%Оценете ја А1 телевизијата I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
Оценете ја А1 телевизијата I_vote_lcap0%Оценете ја А1 телевизијата I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
1
Оценете ја А1 телевизијата I_vote_lcap0%Оценете ја А1 телевизијата I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 1
 

АвторПорака
Dijan4e
Admin
Dijan4e


Оценете ја А1 телевизијата Empty
ПишувањеПредмет: Оценете ја А1 телевизијата   Оценете ја А1 телевизијата Icon_minitimeНед Мар 22, 2009 6:46 am

Па со колку ја оценувате?

_________________
Оценете ја А1 телевизијата 10xu8vs
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dusica

dusica


Оценете ја А1 телевизијата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оценете ја А1 телевизијата   Оценете ја А1 телевизијата Icon_minitimeНед Мар 22, 2009 9:04 am

јас со 10
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Оценете ја А1 телевизијата
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
All for them :: Македонски телевизии :: А1 телевизија-
Отиди до: