Ова е форум каде што можете да најдете новости и се за глумците.Дoбредојдовте и забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Разговори

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Dijan4e


Разговори Empty
ПишувањеПредмет: Разговори   Разговори Icon_minitimeПет Мар 20, 2009 7:48 am

Тука ке разоговараме за Ешли.Па како ви се допага?

_________________
Разговори 10xu8vs
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
valer4e
Admin
valer4e


Разговори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разговори   Разговори Icon_minitimeПет Мар 20, 2009 2:04 pm

Супер е Ешли се најубаво многу си ја сакам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e

nin4e


Разговори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разговори   Разговори Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 10:14 am

и јас
многу е слатка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe


Разговори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разговори   Разговори Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 12:08 pm

ubava e ama ne mi e interesna
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe


Разговори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разговори   Разговори Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 12:08 pm

ubava e ama ne mi e interesna
p.s mrazam smizli
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
valer4e
Admin
valer4e


Разговори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разговори   Разговори Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 12:20 pm

еее не е ешли шмизла мн е убава и интересна!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Dijan4e


Разговори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разговори   Разговори Icon_minitimeСаб Мар 21, 2009 12:22 pm

валер4е секој има свое мислење кое треба да го почитуваме

_________________
Разговори 10xu8vs
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Разговори Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разговори   Разговори Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Разговори
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
All for them :: Холивудски глумици и пеачки :: Ashley Tisdale-
Отиди до: