Ова е форум каде што можете да најдете новости и се за глумците.Дoбредојдовте и забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 razgovori...

Go down 
АвторПорака
NeSe

avatar


ПишувањеПредмет: razgovori...   Нед Мар 22, 2009 5:28 am

sto mislite za juan?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
razgovori...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
All for them :: Шпански глумци и пеачи :: Juan Alfonso Baptista-
Отиди до: