Ова е форум каде што можете да најдете новости и се за глумците.Дoбредојдовте и забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Предлози

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
avatar


ПишувањеПредмет: Предлози   Нед Мар 22, 2009 5:19 am

Доколку имате некој предлог да додадеме некој бенд во категоријата кажете ни тука

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dusica

avatar


ПишувањеПредмет: Re: Предлози   Нед Мар 22, 2009 9:14 am

па може тин ејнџелс
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
avatar


ПишувањеПредмет: Re: Предлози   Нед Мар 22, 2009 9:49 am

може ке ги ставам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Предлози   

Вратете се на почетокот Go down
 
Предлози
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
All for them :: Холивудски бендови :: Предлози-
Отиди до: