Ова е форум каде што можете да најдете новости и се за глумците.Дoбредојдовте и забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Предлози

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Admin
Dijan4e


Предлози Empty
ПишувањеПредмет: Предлози   Предлози Icon_minitimeНед Мар 22, 2009 5:18 am

Доколку имате некој предлог да додадеме некој глумец/пеач во категоријата кажете ни тука

_________________
Предлози 10xu8vs
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe

NeSe


Предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози   Предлози Icon_minitimeНед Мар 22, 2009 5:23 am

mozete da stavite od orlando blum od
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Dijan4e


Предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози   Предлози Icon_minitimeНед Мар 22, 2009 5:24 am

сеа ке ствам

_________________
Предлози 10xu8vs
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Предлози Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози   Предлози Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Предлози
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
All for them :: Холивудски глумци и пеачи :: Предлози-
Отиди до: