Ова е форум каде што можете да најдете новости и се за глумците.Дoбредојдовте и забавувајте се!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Песни

Go down 
АвторПорака
valer4e
Admin
valer4e


Песни Empty
ПишувањеПредмет: Песни   Песни Icon_minitimeНед Мар 22, 2009 4:45 am

Тука барајте, поставувајте и коментирајте ги песните од Pink
Која песна од неа ви е омилена....

_________________
Песни N3v9e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dusica

dusica


Песни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песни   Песни Icon_minitimeНед Мар 22, 2009 9:02 am

mene mi e omilena pesna So What
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Admin
Dijan4e


Песни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песни   Песни Icon_minitimeНед Мар 22, 2009 9:09 am

мене ми е омилена Please don't leave me

_________________
Песни 10xu8vs
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
valer4e
Admin
valer4e


Песни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песни   Песни Icon_minitimeНед Мар 22, 2009 10:42 am

Даааа и мене ми е омилена Please don't leave me, песната е многу јака ама и спотот
Very Happy

_________________
Песни N3v9e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Песни Empty
ПишувањеПредмет: Re: Песни   Песни Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Песни
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
All for them :: Холивудски глумици и пеачки :: Pink-
Отиди до: